CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
View on map
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
+ 35 photos
CIVICO36 - FEELS LIKE HOME
Lowest price guarantee!
Have a question about this holiday home?
Contact us
  • Wi-Fi
  • Apartment
  • By the sea
  • Dishwasher
  • Washing machine
  • Freezer
  • Heating
  • Shower
All facilities
Description
Civico36 Feels Like Home
Important information
Popular filters By the Sea
Type holiday home Apartment
About the cotage
  • Located inCagliari
  • Arrival from 00:00 to 00:00
  • Departure time 00:00
Facilities
This makes your stay unforgettable
Facilities
  • Air conditioning
  • Dishwasher
  • Freezer
  • Fridge
  • Heating
  • Oven / microwave
  • Shower
  • TV
  • Washing machine
  • Wi-Fi
On map
All information you need to make the right choice!
Weather
Weather Icon 20°C Sunny
Minimum 12°C
Maximum 22°C
Next days
  • Fri 15 22°/12° 0%
  • Sat 16 20°/13° 100%
  • Sun 17 20°/12° 89%
  • Mon 18 22°/11° 0%
  • Tue 19 23°/13° 0%
The climate in Cagliari
Weather throughout the year
Month Temperature (°C) Humidity (%) Rainfall (mm)
January 15°/6° 75% 40 mm
February 15°/6° 72% 36 mm
March 17°/8° 70% 34 mm
April 20°/10° 69% 32 mm
May 24°/13° 67% 19 mm
June 29°/17° 62% 7 mm
July 32°/20° 58% 2 mm
August 32°/21° 59% 6 mm
September 29°/18° 65% 27 mm
October 24°/15° 71% 47 mm
November 19°/10° 75% 51 mm
December 15°/7° 76% 46 mm